ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFX1B FHD, 1920 x 1080, 520 Hz, 1000: 1, 400cd/ m2, 1 ms, 2xHDMI, 1xDP
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1355007
Typové označení výrobce : PG27FFX1B
GTIN (EAN): 4710483947186
dodací lhůta : Na dotaz
ASRock PG27FFX2A
Vstup do pohlcujícího herního světa s herním monitorem s rozlišením FHD.
  • 27" FHD (1920 × 1080) plochý IPS displej
  • Obnovovací frekvence 520 Hz
  • Doba odezvy 1 ms (GTG)
  • Pokrytí barev 94 % DCI-P3 / 123 % sRGB
  • Široké pozorovací úhly 178°
  • Certifikace VESA DisplayHDR™ 400
  • Technologie AMD FreeSync™ Premium
  • Technologie Flicker Free
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • Nastavitelná výška, otočení a náklon
  • Integrovaná Wi-Fi anténa
  • (Kompatibilní s Wi-Fi 4/5/6/6E/7)
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení1920 x 10800 FHD
Sytost barev94%
Jas400 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence520Hz
Spotřeba68 W
Konektivita2 x HDMI 2.1
1 x DisplayPort 1.4
1 x 3,5mm Jack
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-B 3.2 Gen 1
2 x Reproduktor 2W
VlastnostiHDR
Flicker-free
Low Blue Light
Integrovaná WiFi anténa
AMD FreeSync
Nastavitelnost
Nastavení výšky100 mm
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry614 x 542 x 258 mm