ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240 Hz, 1000: 1, 350cd/ m2, 1 ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; Doba odezvy (ms):1
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 1355023
Typové označení výrobce : PG27FFS2E
dodací lhůta : Na dotaz
ASRock PG27FFS2E
Phantom Gaming PG27FFS2E-W je 27palcový IPS herní monitor stvořený pro plynulé a pohotové hraní. Disponuje obnovovací frekvencí 240 Hz, dobou odezvy 1 ms a certifikací AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan nabízí nastavení výšky, naklonění, funkci pivot (otočení o 90°) i plné otáčení o 360°, což zajišťuje maximální flexibilitu při sledování.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení1920x1080 FHD
Sytost barev99% sRGB
Jas350 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT; 5.9ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
Spotřeba50W
Konektivita2x HDMI 2.1 (TMDS)
1x DisplayPort 1.2
1x 3.5mm jack
2W x2 reproduktory
VlastnostiHDR10
AMD FreeSync
Flicker-Free
Redukce modrého světla
Nastavitelnost
Nastavení výšky130 mm
Naklonění-5°~+23°
Otočení360°
VESA100x100 mm
Kensington lockNe
Rozměry a váha
Rozměry612 x 357 x 46 mm