ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD, IPS, 1920 x 1080, 240 Hz, 1000: 1, 350cd/ m2, 5, 99 ms, 2xHDMI, 1xDP
Výrobce: ASRock
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 1355020
Typové označení výrobce : PG27FFS1A
GTIN (EAN): 4717677324242
dodací lhůta : 1-2 dny
ASRock PG27FFS1A
Phantom Gaming PG27FFS1A je 27palcový herní monitor s IPS panelem, který byl navržen pro plynulé a pohotové hraní. Nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz, dobu odezvy 1 ms a certifikaci AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan umožňuje nastavení výšky, naklonění, otočení o 90° a plnou rotaci o 360° pro optimální flexibilitu při sledování.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení1920x1080 FHD
Sytost barev99% sRGB
Jas350 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT; 5.9ms (GtG)
Obnovovací frekvence240Hz
Spotřeba50 W
Konektivita2x HDMI 2.1
1x DisplayPort 1.2
1x 3.5mm jack
2W x2 reproduktory
VlastnostiHDR10
AMD FreeSync
Flicker-Free
Redukce modrého světla
Nastavitelnost
Naklonění-5° ~ +23°
Otočení-20° ~ +20°
VESA100x100 mm
Kensington lockNe
Rozměry a váha
Rozměry612 x 445 x 193 mm