AOC MT VA LCD WLED 34" CU34P3CV - VA panel, 3440 x 1440, HDMI, DP, USB- C, 4xUSB 3.2, repro, vysk. stavitelny, zakriven
Výrobce: AOC
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 147911
Typové označení výrobce : CU34P3CV
GTIN (EAN): 4038986110730
dodací lhůta : Na dotaz
Monitor CU34P3CV
AOC CU34P3CV je 34” WQHD (3440 x 1440) zakřivený IPS monitor s atraktivním třístranným ultratenkým rámečkem, který nabízí skutečně působivé sledování. Poměr stran Wide QHD 21:9 tohoto modelu rozšiřuje vaše zorné pole a zároveň poskytuje ucelený pohled pro lepší filmový zážitek. Panel se vyznačuje jasem 300 nitů a velkorysými 178/178° širokými pozorovacími úhly, spolu se dvěma vestavěnými 5W + 5W reproduktory pro zvýšení vaší každodenní produktivity v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s konektorem USB-C podporujícím příkon napájení až 65 W, přenos dat a alternativní režim DisplayPort. Konektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB rozbočovač a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací včetně EPA, TCO a EPEAT.
Produktivita, konektivita a komfort
Wide QHD (WQHD)
Panel IPS
100Hz obnovovací frekvence
Dejte sbohem rozmazávání pohybu! Vybavte se dvojnásobnou snímkovou rychlostí ve srovnání s jinými monitory a zapomeňte na nepřátele, kteří se na obrazovce pohybují trhaně, což z nich činí obtížné cíle pro zasažení. Díky snímkové rychlosti 100 Hz uvidíte na obrazovce tyto kriticky důležité chybějící snímky a uvidíte tak nepřátele pohybovat se extrémně plynule bez rozmazávání či trhání. Hry jsou příliš dobré na to, abyste si jich nevšímali.
Zakřivení 1500R
Monitor CU34P3CV
Specifikace
Obrazovka
Rozlišení 3 440 × 1 440
Obnovovací frekvence 100 Hz
Úhlopříčka (palce) 34 inch
Úhlopříčka obrazovky (cm) 86.36 cm
Plochý / Prohnutý Prohnutý
Prohnutá obrazovka 1500R mm
Podsvícení WLED
Typ panelu VA
Poměr stran 21 : 9
Počet zobrazovaných barev 16,7 milionu
Počet barev panelu v bitech 8
Rozteč obrazových bodů 0.23175
Počet bodů na palec 110
Doba odezvy (GtG) 4 ms
Kontrast (statický) 3000 : 1
Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1
Jas (typický) 300 cd/m2
Pozorovací úhel (CR10) 178/178 o
Tvrzené sklo Antireflexní + 3H
OSD jazyky EN, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL ,CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Barva Černá
Typ rámečku 3 strany bez rámečku
Odnímatelný stojan Ano
Ergonomie
Vesa 100 × 100
Naklonění -5/23 °
Otočení -175/175 °
Míra nastavení výšky 150 mm
Konektivita
Připojení HDMI 2.0 × 1, USB-C (režim DP Alt Mode), DisplayPort 1.4 × 1
USB-C Features DP alt mode, Data Transfer (USB upstream), Power Delivery 65W
Rozbočovač USB Ano
Multimédia
Reproduktory 5 W × 2
Audio výstup Výstup sluchátek (3,5 mm)
Funkce
Flicker-Free Ano
PxP (PIP, PBP) Ano
Napájení / prostředí
NapájeníInterní
Zdroj napájení 100–240 V, 50/60 Hz