AOC MT VA LCD WLED 27" Q27G3XMN/ BK - VA panel, 2560 x 1440, 180 Hz, HDMI, DP, pivot
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; DP počet:1; DP verze:1.4; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:VA; Jas (cd/m2):700; Kontrast:1:4000; Obnovovací frekvence displeje (Hz):180
Výrobce: AOC
Dostupnost: 100 je skladem
Kód: 147948
Typové označení výrobce : Q27G3XMN/BK
GTIN (EAN): 4038986181440
dodací lhůta : 1-2 dny
Zažijte hraní v jeho nejlepší podobě s herním monitorem Q27G3XMN/BK Mini LED. Chlubící se rychlým panelem VA a špičkovou technologií Mini LED s 336 zónami vám přináší kvalitu displeje nejvyšší úrovně bez narušení rozpočtu. S QHD rozlišením (2560x1440), rychlou obnovovací frekvencí 180Hz a bleskovým časem odezvy 1 ms GtG bude vaše herní zážitky ničím menším než výjimečné. Ponořte se do akce s certifikací HDR1000, která poskytuje úchvatný kontrast a živé barvy.
180HZ REFRESH RATE
Konkurenční a intenzivní hraní vyžaduje nejlepší technologii, která zajistí plynulejší hraní bez zpoždění. Tento monitor AGON by AOC má obnovovací frekvenci 180 Hz, díky čemuž je 3x rychlejší než standardní displej. Nižší snímková frekvence může způsobit, že nepřátelé na obrazovce přeskakují z místa na místo, takže je velmi obtížné zasáhnout cíle. Snímková frekvence 180 Hz obnoví tyto kriticky chybějící obrazy zpět na obrazovku, odhalí pohyby nepřátel v ultra plynulém pohybu, což vám umožní snáze cílit. S tímto herním monitorem AGON by AOC se nebudete muset smířit se zpožděním vstupu a trháním obrazovky.
1MS ODEZVY PIXELŮ GTG – ŠEDÁ-ŠEDÁ
PANEL VA
ADAPTIVE SYNC
VESA CERTIFIED DISPLAYHDR™ 1000
VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÝ STOJAN
AOC MT VA LCD WLED 27
Specifikace
Informace o monitoru
ÚHLOPŘÍČKA (V PALCÍCH) 27
ÚHLOPŘÍČKA (V CM) 68.6
PLOCHÉ/ZAKŘIVENÉ Plochá
TVRDOST DISPLEJE 2H
ÚPRAVA PANELU Antireflexní (AG)
ZOBRAZOVACÍ PLOCHA (V × Š) V MM 597,88 x 336,31
POČET BODŮ NA PALEC 108.8
ROZLIŠENÍ PANELU 2560x1440
POMĚR STRAN 16:9
TYP PANELU VA
TYP PODSVÍCENÍ WLED MiniLED
OBNOVOVACÍ FREKVENCE 180 Hz
DOBA ODEZVY GTG 5 ms
DOBA ODEZVY GTG MIN. 5 ms
STATICKÝ KONTRASTNÍ POMĚR 4000:1
DYNAMICKÝ KONTRASTNÍ POMĚR 80M:1
POZOROVACÍ ÚHEL (CR10) 178/178
BARVY DISPLEJE 1.073B (8bits+FRC)
BRIGHTNESS IN NITS 700 cd/m2
OD RESPONSE (TYPICAL) 1 ms GtG
PANEL HAZE VALUE 25%
PICTURE ENHANCEMENT (SMARTIMAGE) Ano
SUPPORT 1:1 FUNCTION Ano
PANEL PPI 108.8
ZÓNY LOKÁLNÍHO STMÍVÁNÍ Local Dimming 336 zone
Obrazové specifikace
TECHNOLOGIE SYNCHRONIZACE (VRR) Adaptive Sync
HDR (VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH) Vesa Certified DisplayHDR™ 1000
BAREVNÝ PROSTOR (SRGB) CIE 1931 % 137.5
BAREVNÝ PROSTOR (SRGB) CIE 1931 % 129.8
BAREVNÝ PROSTOR (DCI-P3) CIE 1931 % 101.3
BAREVNÝ PROSTOR (DCI-P3) CIE 1976 % 103.4
BAREVNÝ PROSTOR (ADOBE RGB) CIE 1931 % 101.9
BAREVNÝ PROSTOR (ADOBE RGB) CIE 1976 % 111.2
BAREVNÝ PROSTOR (NTSC) CIE 1931 % 97.4
BAREVNÝ PROSTOR (NTSC) CIE 1976 % 113.2
COLOUR SPACE (BT 709) CIE 1931 % 137.5
COLOUR SPACE (BT 709) CIE 1976 % 129.8
COLOUR SPACE (BT 2020) CIE 1931 % 72.7
COLOUR SPACE (BT 2020) CIE 1976 % 75.3
ZAMEZENÍ BLIKÁNÍ Flicker Free
Informace o skříni
ZÁMEK KENSINGTON Ano
DRŽÁK NA STĚNU VESA 100x100
STAND SCREW SPEC M6 x 17 w/ thumb screw
VESA MOUNT SCREW SPEC M4 x 10
PRODUCT COLOR Black
VESA MOUNT SUPPORT Ano
Ergonomické informace
NAKLONĚNÍ ­3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5°
NASTAVENÍ VÝŠKY (MM) 130mm
NATOČENÍ ­30° ±2° ~ 30° ±2°
OTOČENÍ NA VÝŠKU ­90° ±2° ~ 90° ±2°
Herní funkce
KOMFORT PŘI HRANÍ Low Input Lag
NÍZKÉ VSTUPNÍ ZPOŽDĚNÍ Ano
Spotřeba energie
NAPÁJENÍ Interní
ZDROJ NAPÁJENÍ 100 - 240V 50/60Hz
SPOTŘEBA ENERGIE (TYPICKÁ) VE WATTECH 54
SPOTŘEBA ENERGIE V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU VE WATTECH 0.5
SPOTŘEBA ENERGIE VE VYPNUTÉM STAVU VE WATTECH 0.3
POWER LED INDICATOR (OPERATION) White/Blue
POWER LED INDICATOR (STANDBY) POWER LED INDICATOR (STANDBY)
Informace o konektivitě
HDMI HDMI 2.0 x 1
DIGITÁLNÍ HDCP (VERZE HDMI) HDCP 2.2
DISPLAY PORT DisplayPort 1.4 x 1
AUDIO VÝSTUP 1x Audio out
Rozměry produktu
ROZMĚRY PRODUKTU VČETNĚ ZÁKLADNY (ŠXVXH) MM 403.3~533.3x614.4x302.6
ROZMĚRY PRODUKTU BEZ ZÁKLADNY (ŠXVXH) MM 365.6x614.4x71.8
ROZMĚRY BALENÍ (ŠXVXH) MM 805x480x162
PACKAGING DIMENSIONS (WXHXD) MM (CN) 805x480x162
HRUBÁ HMOTNOST VČETNĚ BALENÍ (V KG) 7.06
ČISTÁ HMOTNOST BEZ BALENÍ (KG) 5.43
GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE (IN KG) (CN) 7.06
VÝROBEK BEZ STOJANU (KG) 5.43
Ostatní informace
EAN 4038986181440
Maximální rozlišení podle konektoru
OPTIMÁLNÍ ROZLIŠENÍ – DP 2560 x 1440 @ 180Hz
OPTIMÁLNÍ ROZLIŠENÍ – HDMI 2560 x 1440 @ 144Hz