AOC MT VA LCD WLED 27" Q27E3UMF - VA panel, 2560 x 1440, HDMI, DP, USB 3.2, repro, pivot
Výrobce: AOC
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 147925
Typové označení výrobce : Q27E3UMF
GTIN (EAN): 4038986181310
dodací lhůta : 1-2 dny
Monitor Q27E3UMF
Model AOC Q27E3UMF používá skvělý 27" VA panel se širokým pozorovacím úhlem, detailním a křišťálově čistým rozlišením QHD a jasem 300 nitů. Nabízí také všechny náležitosti pro práci nebo studium a podporuje dlouhé hodiny práce díky funkcím péče o oči jako Low Blue Mode a Flicker Free. Pro síťovou pracovní stanici nabízí také správu kabelů pro kompletní konektivitu.
Rozlišení QHD
Výškově nastavitelný stojan
Rozbočovač USB
Specifikace
Informace o monitoru
Úhlopříčka27" / 68,6 cm
Ploché / ZakřivenéPlochá
Tvrdost displeje3H
Úprava paneluAntireflexní (AG)
Rozteč obrazových bodů0.2331
Počet bodů na palec109
Rozlišení panelu2560x1440
RozlišeníQHD
Poměr stran16:9
Typ paneluVA
Typ podsvíceníWLED
Obnovovací frekvence75 Hz
Statický kontrastní poměr4000:1
Dynamický kontrastní poměr20M:1
Pozorovací úhel (CR10)178/178
Barvy displeje16.7M (8bits)
Obrazové specifikace
Technologie synchronizace (VRR)Adaptive Sync
Vertikální frekvence digitálního signálu48-75Hz
Horizontální frekvence digitálního signálu30k-114kHz
Zamezení blikáníFlicker Free
Technologie potlačení modrého světlaLow Blue Light
KVMNe
Barevný prostor (SRGB) CIE 1931 %99.2
Barevný prostor (SRGB) CIE 1931 %97
Informace o skříni
Typ rámečku (přední)Bez rámečků na 3 stranách
Barva rámečku (přední)Černá
Povrch rámečku (přední)Texturovaná
Barva skříně (zadní strana)Černá
Povrch skříně (zadní strana)Texturovaná
Odnímatelný stojanAno
ReproduktoryAno
Výkon reproduktorů2 W x 2
Zámek KENSINGTONAno
Držák na stěnu VESA100x100
Ergonomické informace
Naklonění-5°~35°
Nastavení výšky150mm
Natočení175°±5°
Otočení na výšku-90°~90°
Udržitelnost
Certifikováno TCO9
ENERGY STAREnergy star 8
EPEATYes (any level)
Ekologické prohlášení ECMAAno
Uhlíková stopa produktu (PCF)Ano
OEEZAno
Shoda se směrnicí ROHSAno
HFAno
Kryt bez obsahu PVC/BFRAno
Bez obsahu rtutiAno
Recyklovatelný obalový materiál100% recyklovatelný
Recyklovaný obalový materiál> 80% recyklovaný obal
Recyklované plasty0.85
Spotřeba energie
Zdroj napájení100 - 240V 50/60Hz
Spotřeba energie (testovací metoda energystar) ve wattech19,6
Spotřeba energie (typická) ve wattech26
Spotřeba energie v pohotovostním režimu ve wattech0.5
Spotřeba energie ve vypnutém stavu ve wattech0.3
Energetická třídaF
Informace o konektivitě
HDMIHDMI 1.4 x 1
Digitální HDCP (Verze HDMI)HDCP 1.4
DISPLAY PORTDisplayPort 1.2 x 1
Rozbočovač USBAno
Vysokorychlostní rozbočovač USBUSB 3.2 (Gen 1)
Porty USB pro downstream2
Audio výstupVýstup pro sluchátka (3,5 mm)
Rozměry produktu
Rozměry produktu včetně základny 614.7x396.21~544.49x200.12 mm
Rozměry produktu bez základny614.7x369.6x52.8 mm
Rozměry balení820x481x162 mm