AOC MT VA 34" CU34E4CW - VA panel, 3440 x 1440, 120 Hz, HDMI, DP, USB- C
Zažijte opravdový výkon monitoru CU34E4CW. Tento 34palcový monitor s rozlišením WQHD nabízí nejen úchvatný obraz s plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz, ale také vylepšenou technologii Hardware Anti-Blue Light a HDR10 pro ještě větší pohodlí očí a čisté, živé barvy. Je vybaven dokovací stanicí PD o výkonu 90 W, technologií Smart KVM pro plynulé ovládání zařízení a integrovanou webovou kamerou s rozlišením 5 MP. Přináší komplexní řešení pro moderní multitasking a efektivní hybridní pracoviště.
Výrobce: AOC
Dostupnost: 10 je skladem
Kód: 492108
Typové označení výrobce : CU34E4CW
GTIN (EAN): 4038986112963
dodací lhůta : 1-2 dny
UWQHD – ultraširokoúhlé rozlišení QHD
120Hz obnovovací frekvence
Dejte sbohem rozmazávání pohybu! Vybavte se dvojnásobnou snímkovou rychlostí ve srovnání s jinými monitory a zapomeňte na nepřátele, kteří se na obrazovce pohybují trhaně, což z nich činí obtížné cíle pro zasažení. Díky snímkové rychlosti 120 Hz uvidíte na obrazovce tyto kriticky důležité chybějící snímky a uvidíte tak nepřátele pohybovat se extrémně plynule bez rozmazávání či trhání. Hry jsou příliš dobré na to, abyste si jich nevšímali.
Výškově nastavitelný stojan
Anti-modré světlo
Prožijte hru v nejlepší kvalitě s HDR10
Specifikace
Informace o skříni
Typ rámečku (přední) Bez rámečků na 3 stranách
Odnímatelný stojan Ano
Reproduktory Ano
Výkon reproduktorů 5 W x 2
Zámek Kensington Ano
I/O define: Connectors on rear cabinet Vertical insert
Quick release function Ano
VESA Mount screw Spec M4 x 10
Webkamera 5MP Win Hello Webcam
Barva rámečku (přední) Černá
Povrch rámečku (přední) Texturovaná
Barva skříně (zadní strana) Černá
Povrch skříně (zadní strana) Texturovaná
Držák na stěnu Vesa 100x100
Informace o připojení
Digitální HDCP (verze HDMI) HDCP 1.4/2.2
Rozbočovač USB Ano
Port USB pro rychlé nabíjení Ano
DP HDCP version HDCP 1.4/2.2
RJ45 1G
HDMI HDMI 2.0 x 2
DisplayPort DisplayPort 1.4 x 1
Generace USB USB 3.2 (Gen 1), 5 Gbit/s
Typ USB pro downstream 4 x USB-A
Audio výstup 1x Audio out
USB Type upstream 2 x USB-C (1 x DP Alt Mode, 1 x Data), USB-C PD: 90W
Informace o displeji
Úhlopříčka (v palcích) 34.0
Úhlopříčka (v cm) 86.36
Ploché/zakřivené Zakřivená
Poloměr zakřivení 1500R
Tvrdost displeje 3H
Úprava panelu Antireflexní (AG)
Rozteč obrazových bodů (mm) 0.23175
Počet bodů na palec 109.68
Rozlišení panelu 3440x1440
Poměr stran 21:9
Typ panelu VA
Typ podsvícení WLED
Max Obnovovací frekvence 120 Hz
Doba odezvy GtG 4 ms
Statický kontrastní poměr 3500:1
Dynamický kontrastní poměr 20M:1
Pozorovací úhel (CR10) 178/178
Barvy displeje 1.07B - 10 bit (8 bit + FRC)
Brightness in nits 350 cd/m2
Panel Haze Value 0.25
Panel IIS A(2:3:5)
Zóny lokálního stmívání Global Dimming
Rozlišení UWQHD
Ergonomické informace
Naklonění -5/21
Nastavení výšky (mm) 180mm
Natočení -180°~180°
Další informace
EAN 4038986112963
Záruční doba 5 roků
Spotřeba energie
Napájení Interní
Spotřeba energie (typická) ve Wattech 38.0
Spotřeba energie v pohotovostním režimu ve Wattech 0.5
Spotřeba energie ve vypnutém stavu ve Wattech 0.3
Energetická třída D
Rozměry produktu
Rozměry produktu včetně základny (ŠxVxH) mm 808.8 × 401.6~581.6 x 252.2
Rozměry produktu bez základny (ŠxVxH) mm 808.8 x 365.4 × 101.5
Rozměry balení (ŠxVxH) mm 930 x 525 x 188
Hrubá hmotnost včetně balení (v kg) 13.81
Čistá hmotnost bez balení (kg) 10.09
Výrobek bez stojanu (kg) 7.33
Soulad s předpisy
CB Ano
CE Ano
TUV-GS-Mark Ano
TUV Ergo Ano
EAC Ano
FCC Ano
UKCA Ano
Udržitelnost
Energy Star Energy star 8
Ekologické prohlášení ECMA Ano
Uhlíková stopa produktu (PCF) Ano
OEEZ Ano
Shoda se směrnicí REACH Ano
Shoda se směrnicí RoHS Ano
HF Ano
Kryt bez obsahu PVC/BFR Ano
Bez obsahu rtuti Ano
Recyklované plasty 0.85
EPA (latest version) Low Halogen
CEC Ano
Certifikováno TCO Ano
EPEAT Gold , Climate+
Videofunkce
Technologie synchronizace (VRR)
Vertikální frekvence digitálního signálu 48 - 120 Hz
Horizontální frekvence digitálního signálu 30 - 190kHz
HDR (vysoký dynamický rozsah) HDR 10
Barevný prostor (sRGB) CIE 1931 % 120.6