AOC MT 34" CU34E4CV - 3440 x 1440, VA, 120 Hz, HDR10, 2xHDMI, DP, USB hub, USB- C, RJ45, repro, Zakřivený
Výrobce: AOC
Dostupnost: Není skladem - (je u dodavatele) a bude odeslána, jakmile bude na skladě.
Kód: 492080
Typové označení výrobce : CU34E4CV
GTIN (EAN): 4038986112864
dodací lhůta : Na dotaz
AOC MT 34" CU34G4Z - 3440x1440,VA,240Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Pivot
Specifikace
Informace o monitoru
Úhlopříčka (v palcích)34
Úhlopříčka (v cm)86.36
Ploché/zakřivenéZakřivená
Poloměr zakřivení1500R
Tvrdost displeje3H
Úprava paneluAntireflexní (AG)
Rozteč obrazových bodů (mm)0.23175
Počet bodů na palec109.68
Rozlišení panelu3440x1440
RozlišeníUWQHD
Poměr stran0.88125
Typ paneluVA
Typ podsvíceníWLED
Max Obnovovací frekvence120 Hz
Doba odezvy GtG4 ms
Statický kontrastní poměr3500:1
Dynamický kontrastní poměr20M:1
Pozorovací úhel (CR10)178/178
Barvy displeje16,7 milionu
Brightness in nits350 cd/m2
Panel Haze Value0.25
Obrazové specifikace
Technologie synchronizace (VRR)Adaptive Sync
HDR (vysoký dynamický rozsah)HDR 10
MultiView (PbP, PiP)PbP, PiP
Zamezení blikáníFlicker Free
Informace o skříni
Typ rámečku (přední)Bez rámečků na 3 stranách
Barva rámečku (přední)Černá
Povrch rámečku (přední)Texturovaná
Barva skříně (zadní strana)Černá
Povrch skříně (zadní strana)Texturovaná
Odnímatelný stojanAno
ReproduktoryAno
Výkon reproduktorů5 W x 2
Zámek KensingtonAno
Držák na stěnu Vesa100x100
Quick release functionAno
VESA Mount screw SpecM4 x 10
VESA Mount SupportYes
Ergonomické informace
Naklonění-5~23°
Nastavení výšky (mm)180mm
Natočení-1
Udržitelnost
Certifikováno TCOYes
Energy StarEnergy star 8
EPEATGold
Uhlíková stopa produktu (PCF)Ano
OEEZAno
Shoda se směrnicí REACHAno
Shoda se směrnicí RoHSAno
Kryt bez obsahu PVC/BFRAno
Bez obsahu rtutiAno
Recyklovatelný obalový materiál100% recyklovatelný