ACER Projekční plátno M90-W01MG Projection Screen, 1960x1100, 90'' (16:9) Wall & Ceiling Gray Manual
Výrobce: Acer
Kód: 255266
Typové označení výrobce : MC.JBG11.001
GTIN (EAN): 4712196127275
Acer M90-W01MG je nástěnné promítací plátno velikosti 90". Jedná se o plátno roletového typu, které se stahuje manuálním způsobem. Rozměry plochyčiní 1960 x 1100 mm při tloušťce 0,38 mm s poměrem stran 16:9.